سرپرست فدراسیون گلف از حضور تیم مینی‌گلف استان اردبیل در مسابقات اوپن آسیا خبر دادبه گزارش روابط عمومی انجمن مینی گلف و به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بهروز منتقمی ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیأت گلف استان اردبیل که در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد، با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست فدراسیون گلف کشور شرکت نخواهد کرد، اظهار داشت: فدراسیون گلف سکاندار جدید خود را به زودی خواهد شناخت و امیدواریم با هم‌افزایی بیشتر هیأت‌های استانی و کمیته‌های تخصصی اخبار خوب بیشتری از ملی‌پوشان گلف کشورمان شنیده شود.

وی افزود: تداوم حمایت‌ مالی بخش خصوصی در زمینه سرمایه‌گذاری و فراهم آوردن زیرساخت‌های گلف و تیمداری در مسابقات باشگاهی امتیاز بزرگی برای این رشته ورزشی محسوب شده و خانواده بزرگ ورزش کشورمان قدردان چنین نگاه حمایت‌آمیزی خواهد بود.

سرپرست فدراسیون گلف به حضور نماینده کشورمان در رقابت‌های مینی‌گلف اوپن آسیا در طی روزهای آتی اشاره کرد و گفت: انتظار درخشش و کسب عناوین ارزشمند ملی‌پوشان را در مسابقات مختلف بین‌المللی داریم و امیدواریم با حمایت مربیان و استعدادیابی صحیح، گلف کشورمان در میادین مختلف آسیایی و جهانی موفق‌تر از گذشته ظاهر شود.

منتقمی ادامه داد: بررسی عملکرد گلف در استان‌های مختلف کشورمان از موفقیت ورزشکاران اردبیلی در مسابقات مختلف خبر می‌دهد و حضور نمایندگانی از این استان در رقابت‌های بین‌المللی حاکی از پتانسیل و ظرفیت بسیار بالای گلف شمال غرب کشور است.

وی از احداث زمین استاندارد ‌گلف در منطقه آبی‌بیگلوی شهرستان نمین در طی سال‌های آتی خبر داد و یادآور شد: استقبال مسؤولان اجرایی استان اردبیل از فراگیرشدن رشته گلف ستودنی بوده و با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و رویکرد مثبت در این حوزه می‌توان میزبانی از مسابقات مختلف بین‌المللی را در اردبیل شاهد بود.

انجمن مینی گلف